X

Wartości

Wartości

Zdaję sobie sprawę, że dla większości osób pierwszy kontakt z radcą prawnym bywa stresujący. W celu ograniczenia Państwu dodatkowych emocji, które z pewnością towarzyszą problemowi prawnemu, przy rozwiązaniu którego potrzebna jest Państwu pomoc radcy prawnego, prowadzę Kancelarię, w której wzajemna współpraca odbywa się w przyjaznej atmosferze i na uczciwych zasadach.

W pracy zawodowej kieruję się następującymi wartościami:

Rzetelna praca i zaangażowanie

Powierzając mi swoje sprawy, mają Państwo prawo oczekiwać ode mnie ciężkiej pracy i najwyższego zaangażowania. Przyznaję, że jest wiele zagadnień prawnych, dla których nie jestem w stanie od razu zaproponować rozwiązania, jednak z pewnością nie sposób mi odmówić rzetelnej pracy i pełnego zaangażowania, które w konsekwencji pozwalają mi przedstawić najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązanie.

Bezpieczeństwo

Mogą być Państwo również pewni, że powierzając mi swoje sprawy obowiązuje mnie zasada pełnej dyskrecji i zaufania, wynikająca nie tylko z zawodowej etyki, ale również z poczucia godności, potrzebnej do wykonywania zawodu radcy prawnego.

Współpraca ze specjalistami

Należy sobie zdawać sprawę, że polskie prawo jest niezwykle zawiłe i złożone, dlatego nie rzadko praca radcy prawnego opiera się na współpracy ze specjalistami różnych dziedzin. W celu uzyskania najwyższego standardu usługi współpracuję z doradcą podatkowym notariuszem, rzeczoznawcą majątkowym, tłumaczem przysięgłym, jak i radcami prawnymi czy adwokatami.